RB058L-60TE25
MFR.Part #
RB058L-60TE25
JLCPCB Part #
C2998040
Package
DO-214AC
Description
120A 300nA@60V 3A 590mV@3A 60V Independent DO-214AC Schottky Diodes ROHS