RB058L-40TE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB058L-40TE25
JLCPCB Part #
C6263173
Package
DO-214AC(SMA)
Description
3A 40V 5uA@40V 700mV@3A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS