RB050LA-40TR
MFR.Part #
RB050LA-40TR
JLCPCB Part #
C122991
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100uA@40V 3A 40V 550mV@3A 70A SOD-128 Schottky Diodes ROHS