R8005ANX
MFR.Part #
R8005ANX
JLCPCB Part #
C3280919
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 2.08Ω@10V 21nC@10V 40W 485pF 5A 5V 800V TO-220FM MOSFETs ROHS