R6515KNJTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6515KNJTL
JLCPCB Part #
C5855398
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 1.05nF@25V 15A 184W 27.5nC@10V 315mΩ@10V 5V 650V TO-263-3 MOSFETs ROHS