R6511KNJTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6511KNJTL
JLCPCB Part #
C6373638
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 11A 124W 22nC@10V 400mΩ@10V 5V 650V 760pF@25V TO-263-3 MOSFETs ROHS