R6507ENJTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6507ENJTL
JLCPCB Part #
C3278380
Package
TO-263
Description
1 N-channel 20nC@10V 390pF 4V 650V 665mΩ@10V 78W 7A TO-263 MOSFETs ROHS