R6015ENZC17
MFR.Part #
R6015ENZC17
JLCPCB Part #
C7037539
Package
TO-3PF
Description
1 N-channel 120W 15A 290mΩ@10V 40nC@10V 4V 600V 910pF TO-3PF MOSFETs ROHS