R6015ENJTL
MFR.Part #
R6015ENJTL
JLCPCB Part #
C5841885
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 15A 290mΩ@10V 40W 40nC@10V 4V 600V 910pF TO-263-3 MOSFETs ROHS