R6011ENX
MFR.Part #
R6011ENX
JLCPCB Part #
C3290602
Package
TO-220FM
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 32nC@10V 390mΩ@10V 4V 53W 570pF 600V 670pF 70pF TO-220FM MOSFETs ROHS