R6008ANX
MFR.Part #
R6008ANX
JLCPCB Part #
C5841883
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 21nC@10V 4.5V 50W 600V 680pF 800mΩ@10V 8A TO-220FM MOSFETs ROHS