R6007JND3TL1
MFR.Part #
R6007JND3TL1
JLCPCB Part #
C5716733
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17.5nC@15V 475pF@100V 600V 780mΩ@15V 7A 96W TO-252 MOSFETs ROHS