R6007ENJTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6007ENJTL
JLCPCB Part #
C3278385
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20nC@10V 390pF 40W 4V 600V 620mΩ@10V 7A TO-263 MOSFETs ROHS