R6004KNX
MFR.Part #
R6004KNX
JLCPCB Part #
C6373629
Package
TO-220FM
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10.2nC@10V 280pF@25V 40W 4A 5V 600V 980mΩ@10V TO-220FM MOSFETs ROHS