R6004JNJGTL
MFR.Part #
R6004JNJGTL
JLCPCB Part #
C7334389
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.43Ω@15V 10.5nC@15V 260pF 4A 600V 60W TO-263-3 MOSFETs ROHS