PTZTFTE257.5B
MFR.Part #
PTZTFTE257.5B
JLCPCB Part #
C7328522
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1W 20uA@4V 4Ω 7.5V~8.4V 7.95V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS