PTZTFTE255.1B
MFR.Part #
PTZTFTE255.1B
JLCPCB Part #
C6630104
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1W 20uA 5.1V~5.7V 8Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS