PTZTFTE252.2B
MFR.Part #
PTZTFTE252.2B
JLCPCB Part #
C3739513
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1W 2.2V 2.2V~2.45V 200uA@700mV DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS