PTZTE254.7A
MFR.Part #
PTZTE254.7A
JLCPCB Part #
C6364971
Package
DO-214AC(SMA)
Description
10Ω 1W 20uA@1V 4.7V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS