MNR35J5RJ103
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR35J5RJ103
JLCPCB Part #
C2842808
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 10kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS