MNR34J5ABJ203
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR34J5ABJ203
Description
125mW 20kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS