MNR34J5ABJ111
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR34J5ABJ111
Description
110Ω 125mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS