MNR18E0APJ103
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR18E0APJ103
JLCPCB Part #
C308570
Package
SMD-16P,3.8x1.6mm
Description
10kΩ 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,3.8x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS