MNR15E0RPJ101
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR15E0RPJ101
Description
10 100Ω 31mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS