MNR04M0ABJ121
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR04M0ABJ121
Description
120Ω 4 62.5mW 8 ±300ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS