MNR02M0APJ473
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR02M0APJ473
Description
2 4 47kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS