MCR50JZHJ564
MFR.Part #
MCR50JZHJ564
JLCPCB Part #
C19524650
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS