MCR50JZHF4120
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR50JZHF4120
JLCPCB Part #
C20487245
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS