MCR25JZHJ204
MFR.Part #
MCR25JZHJ204
JLCPCB Part #
C19497764
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS