MCR25JZHF4750
MFR.Part #
MCR25JZHF4750
JLCPCB Part #
C3933321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS