MCR25JZHF30R1
MFR.Part #
MCR25JZHF30R1
JLCPCB Part #
C20501085
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS