MCR25JZHF2432
MFR.Part #
MCR25JZHF2432
JLCPCB Part #
C19513232
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS