MCR18EZPJ300
MFR.Part #
MCR18EZPJ300
JLCPCB Part #
C510277
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS