MCR18EZPJ202
MFR.Part #
MCR18EZPJ202
JLCPCB Part #
C308525
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS