MCR18EZPJ181
MFR.Part #
MCR18EZPJ181
JLCPCB Part #
C253478
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS