MCR18EZPJ155
MFR.Part #
MCR18EZPJ155
JLCPCB Part #
C559630
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS