MCR18EZPJ124
MFR.Part #
MCR18EZPJ124
JLCPCB Part #
C559629
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS