MCR18EZPF4990
MFR.Part #
MCR18EZPF4990
JLCPCB Part #
C308507
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS