MCR18EZPF2200
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR18EZPF2200
JLCPCB Part #
C308495
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS