MCR18EZPF1501
MFR.Part #
MCR18EZPF1501
JLCPCB Part #
C308489
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS