MCR18EZHJ471
MFR.Part #
MCR18EZHJ471
JLCPCB Part #
C308482
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS