MCR18EZHJ180
MFR.Part #
MCR18EZHJ180
JLCPCB Part #
C308478
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS