MCR18EZHFL2R00
MFR.Part #
MCR18EZHFL2R00
JLCPCB Part #
C308465
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS