MCR18ERTJ751
MFR.Part #
MCR18ERTJ751
JLCPCB Part #
C19413578
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS