MCR18ERTF7502
MFR.Part #
MCR18ERTF7502
JLCPCB Part #
C19355656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS