MCR18ERTF6041
MFR.Part #
MCR18ERTF6041
JLCPCB Part #
C19291576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS