MCR18ERTF5110
MFR.Part #
MCR18ERTF5110
JLCPCB Part #
C19306553
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS