MCR18ERTF41R2
MFR.Part #
MCR18ERTF41R2
JLCPCB Part #
C3960045
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS