MCR18ERTF3602
MFR.Part #
MCR18ERTF3602
JLCPCB Part #
C19341183
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS