MCR18ERTF3323
MFR.Part #
MCR18ERTF3323
JLCPCB Part #
C19451902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS